Vitajte na stránke INTERNO.

Ak ste sa rozhodli resp. plánujete zmeniť svoje bývanie, ste tu správne. Pod názvom „Interno“ sa skrýva partia šikovných a priateľských ľudí – živnostníkov, ktorí sa zaoberajú stavebnou činnosťou, najmä zdokonaľovaním Vášho interiéru. Doposiaľ pôsobíme na trhu 6 rokov a za ten čas sme odviedli kus kvalitnej práce (pozri Galériu). Kvalita, precíznosť, detailnosť a maximálna spokojnosť zákazníka sú pre nás prioritou. Tak neváhajte a kontaktujte nás.

Prečo si vybrať nás ?

Zaoberáme sa prestavbou, rekonštrukciou interiérov. Je jedno, či je to dom, byt, kancelária, verejný objekt, novostavba, ...

Pracujeme len s kvalitnými materiálmi, pričom tu neplatí pravidlo „čím drahšie, tým lepšie“. Riadime sa heslom: „Kvalita za rozumnú cenu.

Sme skúsení, kreatívni, priateľskí. Klientom ponúkame aj výrobu rôznych neobvyklých tvarov zo sadrokartónu (oblúkové tvary, kosoštvorce, trojuholníky,...), jednoducho rôzne geometrické tvary podľa vlastných predstáv.

Prianie klienta je našim rozkazom, avšak vieme poradiť a pomôcť. Máme vlastné návrhy a schopnosť vidieť veci trochu inak – moderne, nadčasovo.

Kvalita práce je na najvyššej úrovni. Puntičkárstvo, zmysel pre detail a hlavne chuť pracovať sú vlastnosti, ktoré nás sprevádzajú.

100 % ručíme za nami vykonané práce.

Galéria našich prác

Naša práca hovorí za nás, a preto sme Vám pripravili túto galériu. Pozrite si fotografie a sami posúdite.